Home Новости Краткие новости Запрет ловли рыбы по Днепродзержинскому водохранилищу

Запрет ловли рыбы по Днепродзержинскому водохранилищу

Email Печать

Перелік нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений:

1. Власівська затока (лівий берег) — від початку садівничого товариства «Будівник», включаючи Самусіївські плавні, до затоки Кагамлик. Від корінного берегу до форватора (600 га).

2. Білецьківські плавні (правий берег) — від піонертабору «Чайка» вниз по течії до колишнього рибгоспу «Верхньодніпровець». Від корінного берега до о. «Зелений», «Динька», «Попівка»- (1400 га).

3. Внутрішні затоки о.Шаломай.

4. Івківські плавні (лівий берег) — від входу в річище Контареве до виходу з річища в р. Псьол — (300 га).

5. Від гирла річки Псьол на південну закінченність о.Вовчок вгору до мосту — (100 га).

6. Кам’яно — Потоцькі плавні (правий берег) — від човнової станції КВСЗ — 1 до риббригади № 2 рибгоспу «Вітеко» — (400 га).

7. Від вантажного річкового порту Комсомольськ (лівий берег) до Тахтаївського кар’єру, включаючи Саловські, Келебердянські, Григоро-Бригадировські, Солошинські плавні — від корінного берега до фарватера — (3500 га).

8. Чикалівські, Успенські плавні (правий берег) — від Чикалівського кар’єру до Дереївського кар’єру. Від корінного берегу до фарватера — (4000 га).

9. Дереївські плавні (правий берег) — від Дереївського кар’єру до риббригади ВАТ «Станція Придніпровська». Від корінного берега до фарватера — (800 га).

10. Куцеволівські плавні (правий берег) — від Куцеволівського кар’єру до 30-го буя. Від корінного берегу до форватора — (150 га).

11. Гирло р.Ворскла (лівий берег) — від рибгоспу «Ворсклянське» до мосту біля с. Лучки — (1700 га).

12. Ворсклянська пойма — плавні від с.Вільховатка до турбази «Жемчужина» (с.Радянське) вглиб водоймища до фарватера, включаючи острова Вишняки. Орлянський — (6000 га).

13. Затока Мішурін Ріг (правий берег) — від завантажувального майданчика гранкар’єру Мішурін Ріг до початку с.Дніпрово-Кам’янка, включаючи затоку поблизу с. Мости — (800 га).

14. Пушкарівська затока — від колишнього с. Оборона по р. Домоткань до МТФ колгоспу ім.Калініна — (150 га).

15. Затока колишнього с. Красне — від санаторію «Славутич» до човнової станції КПК. Від корінного берега вглиб 500 м.

16. с. Аули — від Аульської насосної станції Аульського водозабору до рибоприймального пункту Романкове.

17. Ділянка від лівобережного жилмасиву м. Дніпродзержинська до каналу Дніпро — Донбас (3000 га).

Примітка: в малих річках нерестовищами є всі в межень поймені водойми річок Псьол, Ворскла в межах Полтавської області, р. Сула на підконтрольній території ГУ Полтавадержрибоохорона.

Автор: Леонід Грива, начальник Головного управління


Публикации по теме:


Обновлено 08.04.2011 10:48  

Статистика

Пользователи : 8414
Статьи : 472
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 2877908

Yandex

Яндекс.Метрика


Авторизация

Рекомендуем:

Баннер

Объявления:


Случайная новость

Расследования загрязнения реки Саксагань в Кривом Роге

Вице-премьер-министр Украины Валерий Вощевский дал поручение Минприроды, МВД, Госэкоинспекции, Держводагенства и Днепропетровской облгосадминистрации установить виновников загрязнения р. Саксагань, что превратилась в красно-бурый поток, и принять соответствующие меры реагирования.

Валерий Вощевский поручил срочно установить обстоятельства сброса высокоминерализованных вод в р. Саксагань, проинформировать Правительство и общественность о последствиях загрязнения поверхностных вод и предоставить предложения по принятию мер по минимизации ущерба для окружающей среды и недопущения загрязнения реки в будущем.

Подробнее ...