Home Публикации Об отдыхе Сплави по Дністру на вихідних

Сплави по Дністру на вихідних

Email Печать

Сплави по Дністру – одна з найпопулярніших літніх розваг прихильників активного відпочинку.  Головна ріка Західної України абсолютно обґрунтовано вважається однією із наймальовничіших рік нашого краю. Чудові краєвиди та цікаві пам’ятки в поєднанні із можливістю досхочу накупатись у теплій воді та розім’яти м’язи роблять відпочинок на Дністрі цікавим та доволі різностороннім. Не потрібно напружено гребти веслом із метою пройти скільки потрібно кілометрів, за цей час ви встигнете відпочити, поспілкуватись із сусідами по катамарану, намилуватись дивовижними утвореннями Дністровського каньйону.

Короткі дводенні сплави по Дністру – це чудова можливість без шкоди для звичного способу життя змінити на вихідні ліжко та стелю над головою на намет та зоряне небо. Це відпочинок саме для тих, хто не шукає особливого екстріму. Річка спокійно та повільно несе судно, порогів, хвиль немає. За бажанням завжди можна отримати рятувальний жилет. Сплав на Дністрі ідеально підходить для відпочинку із дітьми. Ви зможете разом повеслувати, розпалити багаття увечері, приготувати їжу на вогнищі, або ж позбирати ягід та грибів.

Детальніше про організацію сплавів по Дністру

Перевага сплав на байдарках по Дністру на вихідних у їх мобільності та насиченості.

По-перше, проблеми із трансфером практично відсутні: ввечері сідай на київський потяг, і уже суботнього ранку інструктор зустрічатиме тебе на вокзалі Івано-Франківська, звідки розпочинається дводенний тур на Дністрі. А в неділю увечері комфортний мікроавтобус відвезе на вечірній потяг до Чорткова. Таким чином можна повернутись додому ще до початку робочого понеділка, що особливо зручно, якщо для відпочинку доступні лише вихідні.

Можливо, для когось стане важливим ще один аспект – для тур вихідного дня на Дністрі не потрібне спеціальне спорядження. Навіть великий туристичний рюкзак не обов’язковий, бо усі речі перебуватимуть весь час на палубі катамарану. Потрібен тільки спальник та килимок, але у разі потреби і їх можна взяти напрокат. Тож везти із собою можна тільки необхідний мінімум.

Оскільки часу не так багато, програма туру максимально насичена. Тобто вас чекатимуть як безпосередньо сплав по Дністру, так і багато оглядових екскурсій до усіх цікавих місць поблизу, шанс помилуватися чудовими краєвидами Дністровського каньйону із висоти Червоної гори та можливість відвідати найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський. Тож загалом ви отримаєте щось середнє між форматом походу та оглядовою екскурсією.

Тури вихідного дня на Дністрі

Сплав по Дністру на вихідних – дуже хороша нагода відпочити від буденних справ та набратись нових сил для наступного робочого тижня. Наші дводенні тури розплановані саме під вихідні, щоб усі бажаючі могли без перешкодо використати вільні дні для відпочинку, при цьому не нашкодивши основній роботі. Тож слідкуйте за календарем та приєднуйтесь до нас на сплавах по Дністру, а ми, у свою чергу, можемо обіцяти вам чудову атмосферу, яскраві враження та заряд енергії на весь наступний тиждень.

 

Обновлено 31.01.2014 12:51  

Статистика

Пользователи : 8427
Статьи : 472
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 2877958

Yandex

Яндекс.Метрика


Авторизация

Рекомендуем:

Баннер

Объявления:


Случайная новость

Расследования загрязнения реки Саксагань в Кривом Роге

Вице-премьер-министр Украины Валерий Вощевский дал поручение Минприроды, МВД, Госэкоинспекции, Держводагенства и Днепропетровской облгосадминистрации установить виновников загрязнения р. Саксагань, что превратилась в красно-бурый поток, и принять соответствующие меры реагирования.

Валерий Вощевский поручил срочно установить обстоятельства сброса высокоминерализованных вод в р. Саксагань, проинформировать Правительство и общественность о последствиях загрязнения поверхностных вод и предоставить предложения по принятию мер по минимизации ущерба для окружающей среды и недопущения загрязнения реки в будущем.

Подробнее ...