Home Публикации Экология Національний парк «Інгулецький степ»

Національний парк «Інгулецький степ»

Email Печать

До Криворізького районного суду Дніпропетровської області 13 грудня 2011 року звернулась громадянка Дьякова Світлана Вікторівна із заявою про забезпечення позову по справі за своїм позовом до ТОВ «Граніт Груп» та Криворізької райдержадміністрації Дніпропетровської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним.

У цій заяві вона просила винести ухвалу про забезпечення позовних вимог шляхом заборони ТОВ «Граніт Груп» вчиняти будь-які дії по розробці гранітного кар’єру на територіях Недайводської та Лозуватської сільських рад, а саме заборонити зняття, перенесення грунту на орендованій земельній ділянці, проводити вибухові роботи на земельній ділянці, розміщувати машини, техніку, яка використовується в роботах по розробці гранітного кар’єру.

Суддя Бондарчук Г. Д., розглянувши заяву про забезпечення позову, встановив, що «…заявлені заявницею види забезпечення позову, є не співмірними із заявленими позивачем вимогами, що унеможливлює вирішення питання про забезпечення позову та подальше виконання ухвали суду». Та ухвалив: «Заяву Дьякової С. В. про забезпечення позову – повернути заявнику».

На ухвалу Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 грудня 2011 року Дьяковою С.В. була направлена апеляційна скарга до Апеляційного суду Дніпропетровської області, в якій пояснила, що «…Не враховано судом при постановленні ухвали про відмову в задоволені заяви про забезпечення позову причини забезпечення позову, а саме здійснення ТОВ «Граніт Груп» робіт по розробці гранітного кар’єру, зняття, знесення ґрунтового покрову без спеціального дозволу. Розробка гранітного кар’єру призводить до порушення цілісності ґрунтового покриву, його зняття, знесення зелених насаджень, в тому числі і тих, які занесені до Червоної книги, Світового червоного списку, Європейського червоного списку…». Просила скасувати ухвалу Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 грудня 2011 року та постановити нову ухвалу, якою задовольнити заяву про забезпечення позову.

02.02.2012 року було проведено судове засідання в Апеляційному суді Дніпропетровської області, яким було задоволено в повному обсязі апеляційну скаргу Дьякової С. В. про забезпечення позову. У кількарічній боротьбі ініціативної групи сільської громади та солідарних з нею захисників довкілля з беззаконням владних структур це перший випадок торжества правосуддя!

Обновлено 07.02.2012 17:02  

Статистика

Пользователи : 8420
Статьи : 472
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 2877929

Yandex

Яндекс.Метрика


Авторизация

Рекомендуем:

Баннер

Объявления:


Случайная новость

Расследования загрязнения реки Саксагань в Кривом Роге

Вице-премьер-министр Украины Валерий Вощевский дал поручение Минприроды, МВД, Госэкоинспекции, Держводагенства и Днепропетровской облгосадминистрации установить виновников загрязнения р. Саксагань, что превратилась в красно-бурый поток, и принять соответствующие меры реагирования.

Валерий Вощевский поручил срочно установить обстоятельства сброса высокоминерализованных вод в р. Саксагань, проинформировать Правительство и общественность о последствиях загрязнения поверхностных вод и предоставить предложения по принятию мер по минимизации ущерба для окружающей среды и недопущения загрязнения реки в будущем.

Подробнее ...