Home Публикации Интересное Підготовка дитини до школи: з чого почати?

Підготовка дитини до школи: з чого почати?

Email Печать

Разом з цим для більшості батьків приходить найвідповідальніший момент, коли вони замислюються не тільки про те як купити гарні зошити та підручники, а й чи правильно вони провели початкову підготовку своєї дитини до школи.

Як швидко пролетіли роки і дитячий садочок, і малюк вже збирається до школи. Скоро пройде літо та настане осінь. Разом з цим для більшості батьків приходить найвідповідальніший момент, коли вони замислюються не тільки про те як купити гарні зошити та підручники, які можна придбати в інтернет-магазині навчальної літератури "Bookletka" на сайті - http://www.bookletka.com/.

а й чи правильно вони провели початкову підготовку своєї дитини до школи.

Але слід зазначити, що для різних батьків розуміння поняття «готовність до школи» є також різним. Одні батьки майбутнього школярика вважають, що вміння рахувати, читати та писати – це все, що потрібно зробити. На їхню думку це допоможе малюку вирішувати не тільки математичні задачки, які відомий український автор Мерзляк запропонує їм у 5-6-му класі, а й складні логарифми та параметри у старших класах.

Інші батьки вважають, що підготовка до школи – це вміння логічно думати та швидко вирішувати розумові завдання. Треті намагаються навчити своє чадо самостійності та комунікабельності.

Звісно, всі ці погляди на питання про підготовку дитини до школи є правильними, але не доповненими. Якщо дитину правильно підготувати до школи, то вона на ранніх етапах порадує батьків успіхами у навчанні, легко буде вступати в контакт із однокласниками.

Психологічна готовність

Найголовніше, що потрібно зробити, так це психологічно підготувати дитину до школи. Завчасно потрібно виховувати інтерес до школи, часто розповідати і читати дитині книжки про дошкільні заклади, про вчителів. Можна також показувати заздалегідь школу, де вона буде вчитися.
Підготуйте дитину до того, щоб вона могла вставати у відповідний час. Необхідно за кілька тижнів до початку навчання школи навчити дитину лягати спати і вставати вчасно.

Мовленнєва готовність і підготовка руки дитини до писання

Ні для кого не є таємницею, що погано розвинений слух і вимова можуть викликати серйозні труднощі у навчанні письма і читання. При підготовці до школи необхідно приділити велику увагу якості вимови, вмінню побудови речень, правильному вживанню прийменників і займенників. Тому частіше займайтеся з дитиною і неодмінно хваліть свого малюка.

Інтелектуальна здатність

Вона включає в себе необхідні знання дитини, наявність у неї спеціальних умінь і навичок. Тому головна порада батькам стосується того, що потрібно розвивати мислення і координацію рухів, необхідних для успішного навчання в школі. Кращими способами є малювання, ліплення з пластиліну або тіста (наприклад, зліпити букви або цифри, спекти їх, а потім з'їсти), робота з аплікацією, мозаїкою, конструювання або вирізання з паперу.

 

Статистика

Пользователи : 10314
Статьи : 472
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 2883118

Yandex

Яндекс.Метрика


Авторизация

Рекомендуем:

Баннер

Объявления:


Случайная новость

Криворожане отравились грибами

4 июля в Кривом Роге зарегистрировано отравление дикорастущими грибами. Постадало 2 человека, среди которых 12-летний ребенок. При поступлении в городские больницы обоим поставлен диагноз «Острое отравление дикорастущими грибами». Причиной послужило употребление жаренных грибов, которые были собраны в лесопосадке около озера Соленое на жилмассиве Восточный-1.

Подробнее ...